Nova sezona, niz neporaženosti v državnem prvenstvu pa pelje v daljave…

Deli z ostalimi…Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Digg thisPin on Pinterest0Email this to someone

RK Celje Pivovarna Laško : MRK Krka     38:28

Pa se je začelo, dodobra smo zakorakali v novo sezono 2015/2016 saj se je dne 23.9.2015 v dvorani Zlatorog začel že 4. krog DP med domačo ekipo Celja in gostujočo Krko iz Novega Mesta. Krka se je v uvodnih minuta pokazala kot zelo kvaliteten in trd nasprotnik, vendar naši fantje so pospeševali ritem in tekmo rutinirano pripeljali do konca in Krki prizadejali poraz z rezultatom 38:28.

Pri naših fantih sta bila najučinkovitejša mladi Blaž Janc, ki je k rezultatu prispeval 11 golov in naš odlični vratar Urban Lesjak, ki je zbral kar 23 obramb. Bolj kot tekma s Krko je nam Florijanom dala misliti prihajajoča tekma 2. kola lige prvakov z Zagrebom. Prihaja mlada ekipa,izredno neugodna in borbena z slovenskim selektorjem Veselinom Vujovićem na čelu. Za naše fante je to izredno pomembna tekma, vemo, da se tekme z Zagrebom igrajo še bolj motivirano, še bolj strastno in še bolj zagnano.To bo BALKANSKI EL CLASICO, tekma vseh tekem tista pika na i za našo mlado ekipo, zato si mi kot navijači želimo, tokrat resnično polno dvorano Zlatorog, skoraj tako kot v času Legendarnega Golovca, ko smo še zadnjo minuto iskali tisto najbolj vročo karto.Želimo si, da skupaj z vsemi vami, ki prihajate na to tekmo ustvarimo Pekel v dvorani, vemo, da je dvorana Zlatorog v preteklosti že pokala po šivih in že pokazala zobe velikim ekipam.naj bo tako tudi v soboto.SKUPAJ PONESIMO NAŠE FANTE DO NOVIH 2. TOČK

SE VIDIMO V SOBOTO OB 20.00 V DVORANI ZLATOROG!